Lijn 17 Rotterdam Centraal Station - Capelle aan den IJssel Kievitlaan
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 jun 2020 om 12:24 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Krimpen a/d Lek +Krimpen aan de Lek, -Krimpen a/d IJssel +Krimpen aan den IJssel, -Capelle a/d IJssel +Capelle aan den IJssel, -Ouderkerk a/d IJssel +Ouderkerk aan den IJssel, -Nieuwerkerk a/d IJssel +Nieuwerkerk aa...)
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1972 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 17 reed van Rotterdam naar Capelle aan den IJssel.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Kerklaan | ||
Rotterdam, IJsselmondselaan | ||
Capelle aan den IJssel, Merellaan | ||
Capelle aan den IJssel, Oostgaarde | ||
Capelle aan den IJssel, Kievitlaan |
Geschiedenis
Op 28 mei 1972 werd de lijn vanaf de IJsseloord verlengd naar de Oostgaarde en de zuidkant van Capelle aan den IJssel.