Lijn 17 Rotterdam Centraal Station - Capelle aan den IJssel IJsseloord
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1970 t/m 27 mei 1972 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 17 reed van Rotterdam naar Capelle aan den IJssel.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Kerklaan | ||
Rotterdam, IJsselmondselaan | ||
Capelle aan den IJssel, IJsseloord |
Geschiedenis
Omdat in Capelle aan den IJssel nu drie lijnen met het lijnnummer 16 kwamen, werd het oude 16a op 31 mei 1970 gewijzigd naar 17.
Op 28 mei 1972 werd de lijn vanaf het IJsseloord verlengd naar Oostgaarde en de zuidkant van Capelle aan den IJssel, waar de lijn bij de Kievitlaan een nieuw eindpunt kreeg. Ook in de avonduren ging de bus 2x/uur rijden.