Lijn 109 Essen, Frohnhausen Breilsort - Steele S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 jan 2020 om 21:48
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Tramlijn 109 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Tram |
Stadsdienst | Essen |
Materieel | Flexity Classic NF2 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 109 rijdt van Essen Frohnhausen via Holsterhausen, Stadtmitte en Huttrop naar Steele.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
- Op zondag wordt de frequentie vanaf 10:00 uur verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Essen, Frohnhausen Breilsort | ||
Essen, Kieler Straße | ||
Essen, Onckenstraße | ||
Essen, Gervinusstraße | ||
Essen, Am Riehlpark | ||
Essen, Alfred Krupp Schule | ||
Essen, Schederhofstraße | ||
Essen, Frohnhauser Straße | ||
Essen, ThyssenKrupp | ||
Essen, Berliner Platz | ||
Essen, Rheinischer Platz | ||
Essen, Rathaus Essen | ||
Essen, Hollestraße | ||
Essen, Wasserturm | ||
Essen, Wörthstraße | ||
Essen, Schwanenbuschstraße | ||
Essen, Parkfriedhof | ||
Essen, Dinnendahlstraße | ||
Essen, Knappschafts Krankenhaus | ||
Essen, Stadtgarten | ||
Essen, Steele S-Bahnhof |
Geschiedenis
Op 1 september 2017 trad de fusie tussen de stadsvervoerders van Mülheim (MVG) en Essen (EVAG) tot de Ruhrbahn in werking. De naam Ruhrbahn verscheen vanaf dat moment steeds meer in het straatbeeld.