Voormalige buslijn 166
|
Vervoerder(s) |
Hermes
|
Concessie |
Samenwerkingsverband Regio Eindhoven
|
Lijnsoort |
buurtbus
|
Materieel |
Onbekend
|
Periode |
14 december 2003 t/m 4 september 2004
|
|
Frequenties
|
Spits |
1x per 2 uur
|
Dal |
1x per 2 uur
|
Avond |
reed niet
|
Zaterdag |
1x per 2 uur
|
Zondag |
reed niet
|
Lijn 166 is een voormalige buurtbus van Heeze naar Weert via Someren. De lijn was bedoeld als gedeeltelijke vervanging van de geschrapte lijn 26 Helmond - Weert van Hermes. Lijn 26 werd geschrapt op 14 december 2003. Hiervoor in de plaats kwam lijn 166. Op 5 september werd de route gewijzigd naar van Asten naar Geldrop via Heeze en kwam lijn 159 als verbinding tussen Someren en Weert.[1][2]
Route
|
Halte
|
|
Heeze, Station NS |
|
|
Heeze, Geldropseweg |
|
|
Heeze, Kapelstraat |
|
|
Heeze, Kerk |
|
|
Heeze, Ginderover |
|
|
Heeze, Somerenseweg |
|
|
Heeze, Kapellerput |
|
|
Heeze, Crematorium |
|
|
Strabrechtse Heide, Vlaamseweg |
|
|
Keelven, Huize het Witven |
|
|
Keelven, Provinciale weg |
|
|
Someren, Vaarselstraat |
|
|
Someren, Speelheuvelplein |
|
|
Someren, Wilhelminaplein |
|
|
Someren, Laan ten Roode |
|
|
Someren, Keizerstraat |
|
|
Someren, Kievitstraat |
|
|
Someren-Eind, Braamstraat |
|
|
Someren-Eind, Nieuwendijk |
|
|
Someren-Eind, Sluis 12 |
|
|
Someren-Eind, Sluis 13 |
|
|
Nederweert, Schoolstraat |
|
|
Nederweert, De Pinnenhof |
|
|
Nederweert, Loverstraat |
|
|
Nederweert, Gemeentehuis |
|
|
Nederweert, Lindenstraat |
|
|
Molenakker, Ringbaan Oost |
|
|
Weert, Graafschap Hornelaan |
|
|
Weert, Vogelsbleek/Ziekenhuis |
|
|
Weert, Emmasingel/Maaspoort |
|
|
Weert, Driesveldlaan |
|
|
Weert, Station NS |
|
Bronnen, noten en/of referenties
Bronnen, noten en/of referenties:
|
|