Lijn 30 Venray Station - Venlo Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 6 jul 2020 om 19:51 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Berg a/d Maas +Berg aan de Maas, -'s-Gravenmoer +'s Gravenmoer, -Concessie Rotterdam Bus Streek Overig 20 +Dienstregeling Rotterdam Bus Streek Overig 20, -Wijzigingen concessie stadsvervoer Utrecht 2013 +Dienstregel...)
Voormalige buslijn 30 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | t/m 10 december 2006. |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 30 reed van Venray via Leunen, Castenray, Horst, Sevenum, Heierhoeve en Blerick naar Venlo.
Maandag t/m vrijdag overdag werd 1x/uur het hele traject bereden (niet via Trade Port) en 1x/uur Horst - Venlo (wel via Tradeport). In de avonduren en het weekend werd eveneens niet via Trade Port gereden.
Route
Halte | ||
Oostrum, Venray Station NS | ||
Oostrum, De Hulst | ||
Venray, Henri Dunantstraat | ||
Venray, Sint Servatiusweg | ||
Venray, Kastanjestraat | ||
Venray, Leunseweg/Politiebureau | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, Leunseweg/Politiebureau | ||
Venray, Leunseweg/Zuivelweg | ||
Leunen, Kerk | ||
Leunen, Leunen-Zuid | ||
Leunen, Het Schoor | ||
Leunen, Weg naar Veulen | ||
Castenray, Horsterweg | ||
Castenray, Kerk | ||
Castenray, Venrayseweg 151 | ||
Castenray, Venrayseweg 137 | ||
Castenray, Nieuwe Lind | ||
Horst, Oude Lind | ||
Horst, Noordsingel | ||
Horst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Venloseweg | ||
Horst, Fabrieksstraat | ||
Horst, Hegelsom | ||
Horst, Sint Jorisweg | ||
Sevenum, Overweg | ||
Sevenum, Berghemweg | ||
Sevenum, Rabobank | ||
Sevenum, Steinhagenstraat | ||
Heierhoeve, Sevenumseweg | ||
Heierhoeve, Van Heemskerckweg | ||
Heierhoeve, De Römer | ||
Heierhoeve, Marco Poloweg | ||
Heierhoeve, Columbusweg/Marco Poloweg | ||
Heierhoeve, Columbusweg | ||
Heierhoeve, Columbusweg/James Cookweg | ||
Blerick, Newtonweg | ||
Blerick, Celciusweg | ||
Blerick, Edisonstraat | ||
Blerick, Ampèrestraat | ||
Blerick, Diependijkstraat | ||
Blerick, Muspelheim | ||
Blerick, Rabobank | ||
Blerick, Tuindorp | ||
Blerick, Burgemeester Gommanssstraat | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Venlo, Station NS |
Geschiedenis
Deze versie van lijn 30 ontstond op 10 juni 2001, toen lijn 30 (Venray - Venlo - Roermond) geknipt werd in Venlo. Het traject naar Roermond werd overgenomen door de lijnen 35 en 36.
Op 10 december 2006 ging de concessie over naar Veolia Transport. Lijn 30 werd toen vernummerd naar lijn 60.