Lijn 44 Arnhem, Centraal Station - IJsseloord 2
Buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Taxibusje, Alliance, Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 44 is een buslijn die station Arnhem verbindt met industrieterrein IJsseloord 2. In de spits wordt 2x per uur gereden, maar slechts in de spitsrichting; buiten de spits wordt in beide richtingen elk uur gereden. Onderweg worden stations Arnhem Velperpoort en Arnhem Presikhaaf aangedaan.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Velperpoort Station | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huyghenslaan | ||
Arnhem, Oude Velperweg | ||
Arnhem, Presikhaaf Station | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Keulse Slag | ||
Arnhem, Middachtensingel | ||
Arnhem, Delta | ||
Arnhem, Meander | ||
Arnhem, IJsseloord 2 |
Geschiedenis lijn 44
Tot en met 13 december 2003 reed lijn 44 tussen Vredenburg en Arnhem Zuid en industrieterrein IJsseloord 2.
Met ingang van dienstregeling 2004 werd de route van de buslijn drastisch ingekort. De bus reed voortaan alleen nog maar tussen de haltes IJsseloord 2 en Keulse Slag; bij laatstgenoemde halte kon worden overgestapt richting station Arnhem. Vanaf dienstregeling 2008 ging lijn 44 weer naar het CS rijden. De spitsfrequentie werd verlaagd van vier naar tweemaal per uur in de spitsrichting; buiten de spits werd nu wel eenmaal per uur in beide richtingen gereden.