Lijn 10 Utrecht Station Lunetten - Maarssen Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 jul 2017 om 21:06
Buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | U-OV ((CTS i.o.v.) Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Utrecht |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G, Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 1 juli 2017 |
Voorganger(s) | 10, 39 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/dag (ri. Lunetten) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 10 rijdt van station Utrecht Lunetten via Kanaleneiland, Transwijk, Papendorp en Leidsche Rijn naar Maarssen.
Dienstregeling
- De twee ritten in de avonduren rijden alleen naar Lunetten en rijden in aansluiting op het bezoekuur van het Sint Antonius Ziekenhuis.
- De laatste rit naar Lunetten wordt uitgevoerd met een 8-persoonsbus.
- Op zaterdag en zondag wordt uitsluitend tussen station Leidsche Rijn en Maarssen gereden, deze ritten zijn bij station Leidsche Rijn gekoppeld aan lijn 48.
Route
Halte | ||
Utrecht, Station Lunetten | ||
Utrecht, Texel | ||
Utrecht, Brennerbaan | ||
Utrecht, Stelviobaan | ||
Utrecht, Lunettenbaan | ||
Utrecht, Linschotensingel | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Socrateslaan | ||
Utrecht, Europaplein Oost | ||
Utrecht, Vasco da Gamalaan | ||
Utrecht, Afrikalaan | ||
Utrecht, Kanaleneiland | ||
Utrecht, P+R Papendorp | ||
Utrecht, Papendorp Noord | ||
Utrecht, Utrechtse Bazar | ||
Utrecht, Infocentrum Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Willem-Alexanderpark | ||
Utrecht, Berlijnplein | ||
Utrecht, Station Leidsche Rijn (Gekoppeld aan lijn 48) | ||
Utrecht, Centrumboulevard | ||
Utrecht, Jan Wolkerssingel | ||
Utrecht, Jazzsingel/Antonius Ziekenhuis | ||
Utrecht, Duke Ellingtonstraat | ||
Utrecht, Waterwinpark | ||
Utrecht, Musicalkade | ||
Utrecht, Walter Kollolaan | ||
Utrecht, Rioolwaterzuivering | ||
Utrecht, The Food Spot | ||
Utrecht, Heldinnenlaan | ||
Vleuten, Haarrijn | ||
Maarssenbroek, Burgemeester Waverijnweg | ||
Maarssenbroek, Antilopespoor | ||
Maarssenbroek, Station Maarssen |
Geschiedenis
Lijn 10 ontstond in de huidige vorm op 1 juli 2017 door de omlegging van de oorspronkelijke lijn 10 via Papendorp in plaats van Oog in Al. Na station Leidsche Rijn werd de route van lijn 39 naar Maarssen overgenomen.