Lijn 210 Turnhout Markt - Herentals Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 210 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool New A600, Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 210 rijdt van Turnhout via Gierle, Lille, Poederlee en Vorselaar naar Herentals.
Dienstregeling
- Er wordt altijd van en naar de halte Turnhout Warande gereden met uitzondering van een aantal ritten tijdens de middagspits die naar de halte Markt rijden.
- Tijdens delen van de spitsuren wordt de frequentie verhoogd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Warande | ||
70px | Turnhout, Zeshoek | |
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Lokeren Bareel | ||
Turnhout, Boerenkrijglaan | ||
Turnhout, Oud-Strijderslaan | ||
Turnhout, Slachthuisstraat | ||
Turnhout, Winkelpark XXL | ||
Turnhout, Philips I | ||
Vosselaar, De Breem | ||
Gierle, Beemdenstraat | ||
Gierle, Rooien | ||
Gierle, Middelveld | ||
Gierle, Molenpad | ||
Gierle, Kerk | ||
Gierle, Broekzijde | ||
Lille, Holle Beemdenbeek | ||
Lille, Houtzijde | ||
Lille, Hoeksken | ||
Lille, Kruispunt Gierlebaan | ||
Lille, Dorp | ||
Lille, Beek | ||
Poederlee, Heikant | ||
Poederlee, Dorp | ||
Poederlee, Schrieken | ||
Poederlee, Heggekapel | ||
Vorselaar, Doornboom | ||
Herentals, Poederleeseweg | ||
Herentals, Watervoort | ||
Herentals, Bosdreef | ||
Herentals, Netepark | ||
Herentals, AZ Sint-Elisabeth | ||
Herentals, Hikstraat | ||
Herentals, Belgiëlaan | ||
Herentals, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2006 werd gedeeltelijk in de daluren en op zaterdag slechts 1x per 2 uur gereden; in de late avonduren en op zondag werd nog niet gereden. Ook bestond er toen nog een routevariant via Lichtaart in de spitsuren en andere (school)varianten werden gereden door de lijnen 211 en 213.
Halte | ||
Poederlee, Dorp | ||
Poederlee, Lichtaartsesteenweg | ||
Lichtaart, Heerle | ||
Lichtaart, Station | ||
Lichtaart, Achterlee | ||
Lichtaart, Hoebenschot | ||
Lichtaart, Kapelhof | ||
Lichtaart, Gemeentestraat | ||
Lichtaart, Kerk | ||
Lichtaart, Gemeentestraat | ||
Lichtaart, Schoolstraat | ||
Lichtaart, Kastanjelaan | ||
Lichtaart, Olensteenweg | ||
Lichtaart, Hof ter Heidedreef | ||
Herentals, Snepkenshof | ||
Herentals, Snepkenshoeve | ||
Herentals, Schoutenlaan | ||
Herentals, Kerkhof | ||
Herentals, J. Cardijnlaan | ||
Herentals, Hikstraat |
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn kwam de bediening van de Philipsterreinen met ingang van 1 september 2012 te vervallen, daarvoor in de plaats ging de bus wel de hele week door een basisuurdienst rijden, met versterkingen in de spitsuren.