Lijn 604 Ouddorp Oudelandseweg - Vierpolders Seggelant
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 604 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Ouddorp via Goedereede, Stellendam, Hellevoetsluis en Brielle naar Vierpolders.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten (in een uursdienst) van Ouddorp Oudelandseweg naar Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan. Precies een half uur daartussen rijden tegelijkertijd twee ritten vanaf Ouddorp Bernhardweg: één daarvan eindig eveneens bij Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan terwijl de ander verder rijdt naar Vierpolders.
- In de middagspits rijden drie ritten (steeds vijftig minuten verschoven) vanaf Hellevoetsluis Provinciale Weg/Smitsweg naar Ouddorp. De eerste en laatste rit eindigen bij de Oudelandseweg, terwijl de tweede rit bij de Bernhardweg eindigt.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Oudelandseweg | ||
Ouddorp, Vuurtoren | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Groene Weide | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
70px | Ouddorp, Hofdijksweg | |
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Voorweg | ||
↑ | Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Smitsweg | |
↓ | Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | |
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | ||
Hellevoetsluis, Koninginnelaan | ||
Nieuwenhoorn, Nieuwenhoorn | ||
Brielle, Gerrit Jan van den Boogerdweg | ||
↓ | Brielle, Busstation Rugge | |
Brielle, Centrum | ||
Brielle, Nieuwland | ||
↓ | Vierpolders, Seggelant |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd het eindpunt verlegd naar de Oudelandseweg en gingen er extra ritten rijden.
Met ingang van 10 december 2017 kwamen tijdens de middagspits de laatste twee ritten, die slechts reden tussen Ouddorp Bernhardweg en Ouddorp Oudelandseweg, te vervallen.