Lijn 77 Doetinchem Busstation - Arnhem Centraal Station
Voormalige snelbuslijn 77s | |
Vervoerder(s) | GSM |
Regio's | Arnhem Nijmegen, Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 juni 1984 t/m 1 juni 1985 |
Voorganger(s) | 27 |
Opvolger(s) | 77 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits (ri. Arnhem) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 77 reed van Doetinchem via Laag Keppel, Hoog Keppel, Drempt, Angerlo, Giesbeek en Lathum naar Arnhem
Dienstregeling
- Uitsluitend in de ochtendspits werd tweemaal van Doetinchem naar Arnhem gereden.
- In Arnhem konden reizigers alleen uitstappen.
Route
Halte | ||
↓ | Doetinchem, Busstation | |
Doetinchem, Den Ooyman | ||
Laag Keppel, Hotel Gouden Leeuw | ||
Hoog Keppel, Burg. Vrijlandweg | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Angerlo, 't Klooster | ||
Giesbeek, Zwalmstraat | ||
Lathum, Kerkstraat | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
↓ | Arnhem, Station Presikhaaf | |
Arnhem, AKZO | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
↓ | Arnhem, Velperpoort | |
↓ | Arnhem, Velperplein/v. Muylw. | |
↓ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 3 juni 1984 werden de sneldienstritten van lijn 27 (Arnhem - Enschede) afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 77. Onder eerstgenoemd lijnnummer werden alleen stopdiensten gereden. In de ochtendspits gingen twee ritten van Doetinchem naar Arnhem rijden; in tegenovergestelde richting konden reizigers gebruik maken van de stopdienst of van lijn 79.
Op 2 juni 1985 ging lijn 77 naar Groenlo doorrijden.