Lijn 605 Daarlerveen Kerkstraat - Almelo Noordikslaan (2015-2016)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 dec 2015 om 11:28
Buslijn 605 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 5 januari 2015 |
Voorganger(s) | 605 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 605 rijdt van Daarlerveen via Vroomshoop, Westerhaar en Vriezenveen naar Almelo.
Dienstregeling
- Ochtendspits: Er rijdt de gehele week één rit van Daarlerveen naar Almelo, op dinsdag rijdt deze rit ongeveer een uur later dan normaal.
- Middagspits: Op vrijdag rijdt er één rit van Almelo via Den Ham naar Daarlerveen, op dinsdag van Almelo naar Vroomshoop Beatrixstraat en de rest van de week rijdt er één rit naar Daarlerveen via Westerhaar.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden tussen de herfst- en de meivakantie.
Route
's Ochtends
Halte | ||
↓ | Daarlerveen, Kerkstraat | |
Vroomshoop, President Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Vroomshoop, Hammerdijk | ||
↓ | Westerhaar, Busstation | |
Westerhaar, Dalweg | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Almelo, Noordikslaan | ||
Almelo, Valeriusstraat | ||
↓ | Almelo, Koningshoek |
's Middags
Halte | ||
Almelo, Noordikslaan | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
↓ | Westerhaar, Busstation | |
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Hoge Hexel, Sliepersdijk | ||
Daarle, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Den Ham, Gereformeerde Kerk | ||
↓ | Vroomshoop, Beatrixstraat | |
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Daarlerveen, Kerkstraat |
Geschiedenis
Op 5 januari 2015 werd de dienstregeling van deze lijn gewijzigd.