Lijn 417 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 417 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Van Hool New AG300, Jonckheere Transit G |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 417 rijdt van Antwerpen via Borgerhout, Zoersel, Westmalle, Oostmalle, Vlimmeren, Beerse en Vosselaar naar Turnhout.
De halte Turnhout, Markt wordt grofweg alleen bediend in de ochtendspits vanuit Antwerpen en in de middagspits naar Antwerpen.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Turnhoutsepoort | ||
Zoersel, P+R Den Haan | ||
Zoersel, Drengel | ||
Zoersel, Hoogveld | ||
Zoersel, Dorp | ||
Zoersel, Meerheide | ||
Westmalle, Delften | ||
Westmalle, Zandstraat | ||
Oostmalle, Busstation | ||
Vlimmeren, Statiestraat | ||
Beerse, Lilsedijk | ||
Beerse, Gierleseweg | ||
Beerse, Heibergstraat | ||
Vosselaar, Dorp | ||
Turnhout, Galgenbeekweg | ||
Turnhout, Lokerenstraat | ||
Turnhout, Stelplaats | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Markt |