Lijn 667 Ommen Haven West - Zwolle Rieteweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 aug 2015 om 12:32
Voormalige buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | (Gebo Tours i.o.v.) Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, MAN Lion's City, Touringcar |
Periode | ... t/m 13 december 2014 |
Opvolger(s) | 667 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 667 was een schoolbus en reed van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen (Ov.), Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
De ochtendritten eindigeden bij de halte Rieteweg, de middagritten begonnen op het Busstation.
Route
Halte | ||
Ommen, Haven West | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Varsen, Geerts | ||
Varsen, Jutten | ||
Oudleusen, Mooirivier | ||
Oudleusen, Wolfkamp | ||
Oudleusen, Dommelerdijk | ||
Oudleusen, Kloosterman | ||
Ankum, Gernerslag | ||
Dalfsen, Bontekamp | ||
Dalfsen, Polhaarweg | ||
Dalfsen, Kievitsbloem | ||
Dalfsen, De Trefkoele | ||
Dalfsen, Pleyendal | ||
Dalfsen, Prins Bernhardstraat | ||
Dalfsen, Gemeentehuis | ||
Dalfsen, Kruispunt / Station | ||
Dalfsen, Overweg NS | ||
Emmen, Emmerweg | ||
Emmen, Oudeweg | ||
Hoonhorst, Klapvoortweg | ||
Hoonhorst, Centrum | ||
Hoonhorst, Marsweg | ||
Hoonhorst, Molenhoek | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Rijnlaan | ||
Zwolle, De Zoom | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Rieteweg | ||
Zwolle, Busstation / NS |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond op 23 mei 2004 als afsplitsing van lijn 167. Op 29 augustus 2010 ging de concessie over naar Syntus.
Op 14 december 2014 is het eindpunt in Ommen verlegd naar het station.