Lijn 594 Den Ham Brink/Daarlerveen Station - Nijverdal Centrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 dec 2015 om 13:03
Buurtbuslijn 594 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Buurtbus |
Formule | Twents |
Vereniging | Hellendoorn |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 15 december 2013 |
Voorganger(s) | 594 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Koopavond | 2x/dag (per richting, donderdag) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 594 rijdt van Den Ham of Daarlerveen via Daarle, Marle, Hellendoorn en Hulsen naar Nijverdal.
Dienstregeling
- De dorpen Den Ham en Daarlerveen worden beurtelings aangedaan.
- De eerste rit vanuit Daarlerveen rijdt vanaf Hulsen direct naar het station van Nijverdal.
Route
Halte | ||
Den Ham, Brink | ||
Den Ham, Het Liefferdinck | ||
Den Ham, Zuivelfabriek | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Daarlerveen, Station | ||
Daarlerveen, Kerkstraat | ||
Daarle, 'n Tip | ||
Marle, Handwijzer | ||
Hellendoorn, De Blenke | ||
Hulsen, Collenstaartweg | ||
Nijverdal, Helmkruidlaan | ||
Nijverdal, Polhaarweg | ||
Nijverdal, Ereprijs | ||
Nijverdal, Station | ||
Nijverdal, Centrum |
Geschiedenis
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over van Connexxion. Op datzelfde moment is ook de route gewijzigd. Er werd niet meer naar station Nijverdal West gereden (dit werd het al niet meer sinds april 2013) maar naar station Nijverdal en het Centrum.