Lijn 33 Hoogeveen Station - Coevorden Station
Buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | Drenthe Tours i.o.v. De Vier Gewesten |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City TÜ, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (LijnBelBus) |
Dal | 1x/uur (LijnBelBus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag (LijnBelBus) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Hoogeveen via Noordscheschut, Hollandscheveld, Zuideropgaande, Elim, Nieuwlande, Dalerpeel en Steenwijksmoer naar Coevorden.
De concessiehouder van deze lijn is De Vier Gewesten, maar deze heeft de lijn uitbesteed aan Drenthe Tours.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, Centrum | ||
Hoogeveen, Willemskade | ||
Hoogeveen, Tamboerpassage | ||
Hoogeveen, Grote Kerkstraat | ||
Hoogeveen, Linthorst Homanstraat | ||
Hoogeveen, Kanaalweg | ||
Hoogeveen, Wolfsbosstraat | ||
Hoogeveen, Valkenlaan | ||
Hoogeveen, Buizerdlaan | ||
Hoogeveen, Mr. Cramerweg/P+R | ||
Noordscheschut, Krakeel | ||
Noordscheschut, Schooldijkje | ||
Noordscheschut, Zwartedijkje | ||
Noordscheschut, Riegshoogtendijk | ||
Hollandscheveld, Riegshoogtendijk 40 | ||
Hollandscheveld, Riegshoogtendijk | ||
Zuideropgaande, Jan Wintersdijkje | ||
Hollandscheveld, Carstensdijk | ||
Hollandscheveld, Carstensdijk 27 | ||
Elim, Carstenswijk | ||
Elim, Carstensdijk 150 | ||
Elim, Van Leeuwenstraat | ||
Elim, Barsweg | ||
Nieuwlande, Rauweveldweg | ||
Nieuwlande, Viersprong | ||
Nieuwlande, Brugstraat 72 | ||
Nieuwlande, Centrum | ||
Nieuwlande, Brugstraat 72 | ||
Nieuwlande, Viersprong | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 93 | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 72 | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 54 | ||
Dalerpeel, Steigerwijk 26 | ||
Dalerpeel, Viersprong | ||
Dalerpeel, Sebastopol | ||
Dalerpeel, Nieuwe Krim | ||
Steenwijksmoer, Veenschapsweg | ||
Steenwijksmoer, Hoofdweg | ||
Steenwijksmoer, Hoofdweg 68 | ||
Steenwijksmoer, Centrum | ||
Steenwijksmoer, Hoofdweg 6 | ||
Coevorden, Dwarspad | ||
Coevorden, J. Smitstraat | ||
Coevorden, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2008 werd op maandag t/m vrijdag buiten vakantieperioden tussen 06.15 - 09.20 en tussen 13.15 - 18.20 als vaste bus 1x/uur gereden. In de vakantieperioden werd slechts in de beide spitsuren één retourrit gereden, daartussen in reed onder het lijnnummer 233 een belbus. Ook op zaterdag werd 3x in beide richtingen als belbus gereden.