Lijn 139 Ouddorp Bernhardweg - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet (mei, zomer, kerst) |
Dal | 1-2x/uur (vanaf 12.00 uur) |
Dal (vakantie) | rijdt niet (mei, zomer, kerst) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 139 is de sneldienstversie van lijn 136 en rijdt van Ouddorp via de Provincialeweg N215 naar Sommelsdijk/Middelharnis en vervolgens rechtstreeks naar Rotterdam Zuidplein.
Richting Ouddorp wordt in de spits twee keer per uur gereden en in de middagdaluren één keer per uur.
Richting Rotterdam wordt in de ochtendspits 4x/uur en in de middag en avondspits 2x/uur gereden. De middagritten richting Ouddorp en de avondspitsritten uit Ouddorp rijden slechts op het trajectdeel Middelharnis Gemeentehuis - Ouddorp.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Rijksweg N57 | ||
Stellendam, Provincialeweg N215 | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Sommelsdijk, Bilderdijkstraat | ||
Sommelsdijk, Anne Franklaan | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Sommelsdijk, Koningin Julianaweg | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Nieuwe-Tonge, Provincialeweg N215 | ||
Rotterdam, Zuidplein |