Lijn 119 Apeldoorn Station - Dieren Station
Voormalige buslijn 119 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 28 mei 1988 |
Opvolger(s) | 119 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 119 reed van Apeldoorn via Beekbergen, Loenen, Eerbeek en Laag Soeren naar Dieren.
Van maandag tot en met zaterdag overdag werd het gehele traject tweemaal per uur gereden; echter, in de doordeweekse spits werd er in de drukste richting buiten de vakantieperiodes viermaal per uur gereden tussen Apeldoorn en Eerbeek. Ook werd op zaterdagochtend maar eenmaal per uur gereden tussen Eerbeek en Dieren. 's Avonds en op zondag werd eenmaal per uur gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station NS | ||
Beekbergen, Kerk | ||
Beekbergen, Vrijenberg | ||
Loenen, Centrum | ||
Eerbeek, Coldenhovenseweg | ||
Eerbeek, Heideroos | ||
Laag Soeren, De Harmonie | ||
Dieren, Crematorium | ||
Dieren, Station NS |
Geschiedenis
Lijn 119 reed in ieder geval al in de VAD-dienstregeling van 29 mei 1983. Per 29 mei 1989 ging lijn 119 in de spitsuren doorrijden naar station Arnhem.