Lijn 127 Alkmaar Station - Purmerend Beatrixplein
Voormalige buslijn 127 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 127 reed van Alkmaar via Stompetoren, Schermerhorn, Noordbeemster en Middenbeemster naar Purmerend.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Omval | ||
Stompetoren, Kerk | ||
Schermerhorn, 't Zuidje | ||
Noordbeemster, Oosthuizerweg | ||
Westbeemster, Jisperweg/Hobrederweg | ||
Middenbeemster, De Buurt | ||
Purmerend, S. Allendelaan/M.L. Kingweg | ||
Purmerend, Prof. Mr. P.J. Oudlaan | ||
Purmerend, Meteorenweg | ||
Purmerend, Waterlandlaan | ||
Purmerend, Beatrixplein | ||
Purmerend, Gedempte Where | ||
Purmerend, Tramplein |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1993/1994 werd gedurende de avonduren, de vroege zaterdagochtend en zondag de hele dag inmiddels van/naar het Tramplein gereden. Daarnaast was de frequentie verhoogd naar 1x/uur, omdat lijn 126 op deze tijdstippen niet meer reed. Tussen Noordbeemster en Middenbeemster werd ter vervanging van laatstgenoemde lijn 1x/2 uur via Westbeemster gereden.