Lijn 32 Hilversum Station - Bussum Station
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 16 oktober 1977 t/m ... |
Voorganger(s) | 37 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 32 reed van Hilversum naar Bussum.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Cinecentrum | ||
Hilversum, Spanderslaan | ||
Bussum, Lorentzweg | ||
Bussum, Station |
Geschiedenis
Op 16 oktober 1977 werd het lijnennet in 't Gooi geherstructureerd. De nieuwe lijn 32 nam het traject Hilversum - Bussum over van lijn 37 die na Bussum afgeleid werd naar Blaricum. Net als voorheen werd op dit traject van maandag t/m zaterdag overdag een halfuursdienst gereden en in de avonduren en op zondag een uurdienst.