Lijn 140 Hoorn Station - Medemblik Busstation
Voormalige buslijn 140 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1975 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 140 reed van Hoorn via Benningbroek, Twisk en Opperdoes naar Medemblik.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Benningbroek, A.C. de Graafweg | ||
Benningbroek, Dr. de Vriesstraat | ||
Benningbroek, Driesprong/Bennemeer | ||
Benningbroek, Bennemeer | ||
Twisk, Kleuterschool | ||
Twisk, Slotplaats | ||
Opperdoes, Almersdorperbrug | ||
Medemblik, Sluis | ||
Medemblik, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd in Medemblik een nieuw eindpunt geplaatst bij het nieuwe busstation nabij station Medemblik in plaats van bij de Nieuwstraat.
In de dienstregeling 1990/1991 werd op maandag t/m zaterdag overdag 1x per 2 uur gereden. In de avonduren en op zondag werd het hele traject als belbus gereden en moest voor alle haltes gereserveerd worden, uitgezonderd station Hoorn en Medemblik Busstation.