Lijn 76 Alkmaar Station - Haarlem Station
Voormalige buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1975 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 76 reed van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, Heemskerk, Beverwijk, Velsen en Santpoort naar Haarlem.
Tussen Beverwijk en Haarlem werd altijd maar 1x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Alkmaar, Regulierslaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Centrum | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Limmen, Kapellaan | ||
Limmen, Limmerbuurt | ||
Castricum, Händelstraat | ||
Castricum, De Ruyterweg | ||
Castricum, Funadama | ||
Castricum, Sportpark | ||
Noorddorp, Jachthuis | ||
Noorddorp, Marquettelaan | ||
Heemskerk, Bachstraat/Marquettelaan | ||
Heemskerk, Kennemerlandstraat | ||
Beverwijk, Oosterwijk | ||
Beverwijk, Kruisweg | ||
Beverwijk, Station | ||
Beverwijk, Tunneltracé Noord | ||
Velsen, Viaduct Hofgeest | ||
Santpoort, Slaperdijk | ||
Haarlem, Muiderslotweg | ||
Haarlem, Vergierdeweg | ||
Haarlem, Julianapark | ||
Haarlem, Station |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd het eindpunt verlegd van Haarlem naar Wijk aan Zee, waarmee lijn 74 overgenomen werd. Voorts ging de lijn elke dag van de week 2x/uur het hele traject rijden, uitgezonderd enkele zeer vroege/zeer late ritten ritten die alleen tussen Beverwijk en Wijk aan Zee reden.