Lijn 73 Soest Station Zuid - Eemnes Zuidbuurt
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Midnet, Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 73 reed van Soest via Baarn naar Eemnes.
Route
Halte | ||
Soest, Station Zuid | ||
Soest, Kerkstraat | ||
Soest, Oude Kerk | ||
Soest, Molenstraat | ||
Soest, Molenschot | ||
Soest, Albert Cuyplaan | ||
Soest, Albert Cuyplaan/Dalweg | ||
Soest, Kerkplein | ||
Soest, Station Soestdijk | ||
Soest, Van Weedestraat | ||
Soest, Prins Hendriklaan | ||
Soest, Julianalaan | ||
Soest, Chalonhof | ||
Soest, Schrikslaan | ||
Soest, Soestdijk Noord | ||
Soest, Koninginnelaan | ||
Soest, Colenso | ||
Baarn, Lt.-Gen. Van Heutszlaan | ||
Baarn, Station | ||
Baarn, Koningsweg | ||
Baarn, Javalaan | ||
Baarn, Brink | ||
Baarn, Dalweg | ||
Baarn, Gaslaan | ||
Baarn, Nachtegaallaan | ||
Baarn, Ferdinand Huycklaan | ||
Baarn, Sweelincklaan | ||
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg | ||
Eemnes, 't Zwaantje | ||
Eemnes, Eemnes Binnen | ||
Eemnes, Seldenrijkweg | ||
Eemnes, Wakkerendijk 110 | ||
Eemnes, RK School | ||
Eemnes, Raadhuislaan | ||
Eemnes, Gemeentehuis | ||
Eemnes, Patrijzenhof | ||
Eemnes, Zomertaling | ||
Eemnes, Simonsveen | ||
Eemnes, Aartseveen | ||
Eemnes, Kropaar | ||
Eemnes, Zuidbuurt |
Geschiedenis
Vanaf 28 mei 2000 verviel het stadstraject in Soest in de daluren en op zaterdag. Voorts ging de lijn op die momenten nog slechts 1x per 2 uur rijden tussen Eemnes en Soestdijk, aangevuld met 1x per 2 uur tussen station Baarn en de Oude Amsterdamsestraaatweg waar aangesloten werd op lijn 136.