Lijn 665 Strijen Julianastraat - Numansdorp Weth. van der Veldenweg
Voormalige buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (tegenspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 665 reed van Strijen via De Klem naar Numansdorp.
In de ochtendspits werd uitsluitend naar Numansdorp gereden en in de middagspits werd uitsluitend naar Strijen gereden. In de tegengestelde richting reed op deze momenten spitsbus 265 van/naar Dordrecht.
Route
Halte | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
De Klem, De Klem | ||
Numansdorp, Middelsluis | ||
Numansdorp, Burg. Henrylaan | ||
Numansdorp, Hallinxweg | ||
Numansdorp, Torenstraat | ||
Numansdorp, Burg. de Zeeuwstraat | ||
Numansdorp, Weth. van der Veldenweg |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2008 ging de exploitatie over naar Arriva, nadat zij de concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee gewonnen had. Het lijnnummer werd toen, naar analogie van Arriva, gewijzigd naar lijn 565.