Lijn 46 Rotterdam, Westblaak - Waalhaven (Noord)
Buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro, VDL Berkhof Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van de Westblaak via Dijkzigt en de Maastunnel naar de Waalhaven.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Westblaak | ||
Rotterdam, Eendrachtsplein | ||
Rotterdam, Sophia Kinderziekenhuis | ||
Rotterdam, Dijkzigt | ||
Rotterdam, Erasmus MC / 's Gravendijkwal | ||
Rotterdam, Katendrechtse Lagedijk | ||
Rotterdam, Gruttostraat | ||
Rotterdam, Nachtegaalplein | ||
Rotterdam, Arendsweg | ||
Rotterdam, Verboomstraat | ||
Rotterdam, Kaatsbaan | ||
Rotterdam, Rietdijk | ||
Rotterdam, Waalhaven N.Z. | ||
Rotterdam, Garage Sluisjesdijk |