Lijn 18 Drachten Busstation - Heerenveen Station
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio | Zuidoost-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz O408, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Voorganger(s) | 18 |
Opvolger(s) | 18 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (belbus) |
Zaterdag | 0-1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/2 uur (belbus) |
Lijn 18 reed van Drachten via De Wilgen, Nij Beets, Tijnje, Gersloot en Tjalleberd naar Heerenveen.
De belbusritten 's avonds reden tussen Heerenveen en het Knobelsdorffplein. Reizen van Drachten naar Heerenveen (of omgekeerd) was dan niet toegestaan. Reizigers konden dan gebruik maken van lijn 10 - 100 of Qliner 310.
Route
Halte | ||
Drachten, Busstation | ||
Drachten, Noorderbuurt | ||
Drachten, Van Knobelsdorffplein | ||
Drachten, Fluessen | ||
De Wilgen, De Wilgen | ||
Boornbergum, Easterbuorren | ||
Nij Beets, Leppedyk | ||
Nij Beets, Buurthuis | ||
Tijnje, R. van Damwei/Rabobank | ||
Gersloot, Gersloot | ||
Tjalleberd, Tjalleberd | ||
Luinjeberd, Luinjeberd | ||
Heerenveen, Venus/Frieslandcollege | ||
Heerenveen, Oost (A32) | ||
Heerenveen, Gemeentehuis | ||
Heerenveen, Station |