Lijn 649 Brasschaat Dr. Roosensplein - Hoogstraten Van Aertselaerplein
Schoolbuslijn 649 in België Bekijk de voormalige lijnen 649 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 649 rijdt van Brasschaat via Wuustwezel en Loenhout naar Hoogstraten.
De ochtendrit rijdt in Hoogstraten via 't Spijker naar het Van Aertselaerplein en de middagrit rijdt van 't Spijker via de VITO naar Brasschaat / Gooreind, op woensdag rijdt deze rit rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Brasschaat, Dr. Roosensplein | ||
Brasschaat, Kerk | ||
Brasschaat, Door Verstraetelei | ||
Brasschaat, Prins Kavellei | ||
Brasschaat, Torenhof | ||
Brasschaat, Pauwelslei | ||
Brasschaat, Bethanielei | ||
Brasschaat, Wipstraat | ||
Brasschaat, Sint-Jobsteenweg | ||
Brasschaat, Struikenlaan | ||
Gooreind, Koersdreef | ||
Gooreind, Kochdreef | ||
Gooreind, Dorp | ||
Gooreind, De Vennekens | ||
Gooreind, Bosduinstraat | ||
Gooreind, De Verellenlaan | ||
Gooreind, Klooster | ||
Gooreind, Martendijk | ||
Wuustwezel, Beersgat | ||
Wuustwezel, Kouterstraat | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, G. Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stelplaats | ||
Loenhout, Donkweg | ||
Loenhout, Steenweg Neerven | ||
Loenhout, Bareelstraat | ||
Loenhout, Kerk | ||
Loenhout, Weversstraat | ||
Loenhout, Oude Dorpstraat | ||
Loenhout, Terbeekseweg | ||
Loenhout, Meerseweg | ||
Hoogstraten, Oprit E19 | ||
Hoogstraten, Sluiskensweg | ||
Hoogstraten, Vorssingersweg | ||
Hoogstraten, Hoogstraatseweg | ||
Hoogstraten, Hinneboomstraat | ||
Hoogstraten, Katelijnestraat | ||
Hoogstraten, Loenhoutseweg | ||
Hoogstraten, Seminarie | ||
Hoogstraten, Kerk | ||
Hoogstraten, 't Spijker | ||
Hoogstraten, Begijnhof | ||
Hoogstraten, Van Aertselaerplein | ||
Hoogstraten, VITO | ||
Hoogstraten, K. Boomstraat | ||
Hoogstraten, 't Spijker |