Treindiensten in Berlin-Brandenburg: verschil tussen versies
k (→Regionale treindiensten) |
k (→Regionale treindiensten: Ik haal links weg, maar weet niet of deze pagina überhaupt up-to-date is. Kan iemand dat checken?) |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|width="36"| RE1 || || Magdeburg - Brandenburg - Potsdam - Berlin - Fürstenwalde - Frankfurt a/d Oder - Eisenhüttenstadt - Cottbus || DB Regio | |width="36"| RE1 || || Magdeburg - Brandenburg - Potsdam - Berlin - Fürstenwalde - Frankfurt a/d Oder - Eisenhüttenstadt - Cottbus || DB Regio | ||
|- | |- | ||
− | | | + | | RE2 || || Wismar - Schwerin - Wittenberge - Neustadt - Berlin - Könings Wusterhausen - Lübbenau - Cottbus || ODEG |
|- | |- | ||
| [[RE3 (Berlin-Brandenburg)|RE3]] || || Stralsund Hbf/Schwedt (Oder) - Angermünde - Eberswalde Hbf - Berlin Hbf - Jüterbog - Lutherstadt Wittenberg/Falkenberg (Elster) || DB Regio | | [[RE3 (Berlin-Brandenburg)|RE3]] || || Stralsund Hbf/Schwedt (Oder) - Angermünde - Eberswalde Hbf - Berlin Hbf - Jüterbog - Lutherstadt Wittenberg/Falkenberg (Elster) || DB Regio |
Versie van 24 jun 2017 om 21:49
Berlin en Brandenburg zijn twee van de zestien Duitse deelstaten. In oppervlakte is Berlijn de kleinste na de deelstaten Hamburg en Bremen. De deelstaat Brandenburg is georiënteerd op de deelstaat Berlin, maar heeft minder inwoners dan deze deelstaat. Alle regionale treindiensten in Berlin-Brandenburg hebben een lijnnummer die wordt gebruikt in de dienstregeling, in de reisinformatie en in de treinen. Op deze pagina een overzicht van deze treindiensten.
Legenda
- RE: Regional-Express, een sneltrein die vaak diverse stations overslaat.
- RB: RegionalBahn, een stoptrein die op alle stations stopt, tenzij er een S-bahn rijdt.
- S: S-Bahn, een stoptrein die vooral in stedelijke gebieden rijdt en vaak in een hoge frequentie.
Regionale treindiensten
Lijn | Route | Vervoerder | |
---|---|---|---|
RE1 | Magdeburg - Brandenburg - Potsdam - Berlin - Fürstenwalde - Frankfurt a/d Oder - Eisenhüttenstadt - Cottbus | DB Regio | |
RE2 | Wismar - Schwerin - Wittenberge - Neustadt - Berlin - Könings Wusterhausen - Lübbenau - Cottbus | ODEG | |
RE3 | Stralsund Hbf/Schwedt (Oder) - Angermünde - Eberswalde Hbf - Berlin Hbf - Jüterbog - Lutherstadt Wittenberg/Falkenberg (Elster) | DB Regio | |
RE4 | Rathenow - Wustermark - Berlin - Ludwigsfelde - Jüterborg | ODEG | |
RE5 | Rostock Hbf/Stralsund Hbf - Neustrelitz Hbf - Berlin Hbf - Wünsdorf-Waldstadt - Elsterwerda | DB Regio | |
RE6 | Prignitzexpress | Wittenberge - Pritzwalk - Wittstock - Neuruppin - Berlin | DB Regio |
RE7 | Airportexpress | Dessau - Bad Belzig - Michendorf - Berlin - Flughafen Schönefeld - Wunsdorf Waldstadt | DB Regio |
RE10 | Leipzig - Falkenberg (Elster) - Calau - Cottbus | DB Regio | |
RB10 | Berlin - Falkensee - Nauen | DB Regio | |
RB11 | Frankfurt a/d Oder - Eisenhüttenstadt - Guben - Cottbus | DB Regio | |
RB12 | Berlin - Oranienburg - Löwenberg - Templin | NEB | |
RB13 | Berlin - Dallgow-Döberitz - Wustermark | DB Regio | |
RB14 | Airportexpress | Berlin - Falkensee - Nauen | DB Regio |
RE15 | Hoyerswerda - Ruhland - Priestewitz - Dresden | DB Regio | |
RE18 | Lausitz | Cottbus - Senftenberg - Ruhland - Dresden | DB Regio |
RB20 | Oranienburg - Birkenwerder - Henningsdorf - Potsdam | DB Regio | |
RB21 | Berlin/Griebnitzsee - Potsdam - Golm - Priort - Wustermark | DB Regio | |
RB22 | Berlin/Griebnitzsee - Potsdam - Golm - Saarmund - Schönefeld Flughafen - Königs Wusterhausen | DB Regio | |
RB23 | Potsdam - Caputh-Geltow - Beelitz-Heilstätten | DB Regio | |
RB24 | Senftenberg - Königs Wusterhausen - Berlin - Bernau - Eberswalde | DB Regio | |
RB25 | Barnimer Feldmark Kurier | Berlin - Werneuchen | NEB |
RB26 | Oderlandbahn | Berlin - Strausberg - Werbig - Kostrzyn | NEB |
RB27 | Heidekrautbahn | Berlin - Basdorf - Groß Schönebeck / Schmachtenhagen | NEB |
RB31 | Elsterwerda - Großenhain - Cossebaude - Dresden | DB Regio | |
RB33 | Berlin - Michendorf - Beelitz - Treuenbrietzen - Jüterborg | ODEG | |
RB34 | Rathenow - Stendal | ODEG | |
RB35 | Fürstenwalde - Bad Saarow | NEB | |
RB36 | Königs Wusterhausen - Beeskow - Frankfurt a/d Oder | NEB | |
RB43 | Cottbus - Calau - Doberlug-Kirchhain - Falkenberg (Elster) - Herzberg (Elster) | DB Regio | |
RB45 | Elsterwerda - Riesa - Döbeln - Mittweida - Chemnitz | DB Regio | |
RB46 | Cottbus - Forst (Lausitz) | ODEG | |
RB49 | Cottbus - Senftenberg - Ruhland - Elsterwerda - Falkenberg (Elster) | DB Regio | |
RB51 | Brandenburg - Pritzerbe - Premnitz - Rathenow | ODEG | |
RB54 | Berlin - Löwenberg - Herzberg - Rheinsberg | NEB | |
RB55 | Kremmen - Henningsdorf | DB Regio | |
RB60 | Eberswalde - Wriezen - Werbig - Frankfurt a/d Oder | NEB | |
RB61 | Angermünde - Schwedt (Oder) | NEB | |
RB62 | Prenzlau - Angermünde | NEB | |
RB63 | Eberswalde - Joachimstal | NEB | |
RB65 | Cottbus - Görlitz - Zittau | ODEG | |
RB66 | Berlin - Angermünde - Szczecin | DB Regio | |
RB70 | Pritzwalk - Putlitz | HANS | |
RB73 | Pritzwalk - Kyritz - Neustadt (Dosse) | HANS | |
RB74 | Pritzwalk - Meyenburg | HANS | |
RB91 | Frankfurt a/d Oder - Rzepin - Budachów - Zielona Góra | Przewozy Regionalne | |
RB93 | Forst - Tuplice | Przewozy Regionalne |
S-Bahn Berlin
Lijn | Route |
---|---|
S1 | Oranienburg - Berlin - Wannsee - Potsdam |
S2 | Blankenfelde - Mariënfelde - Berlin - Bernau |
S3 | Berlin Ostkreuz - Karlshorst - Köpenick - Erkner |
S5 | Spandau - Berlin-Westkreuz - Zoologischer Garten - Alexanderplatz - Ostkreuz - Lichtenberg - Mahlsdorf - Strausberg |
S7 | Potsdam - Wannsee - Berlin Westkreuz - Zoologischer Garten - Alexanderplatz - Ostkreuz - Lichtenberg - Ahrensfelde |
S8 | Birkenwerder - Berlin-Pankow - Ostkreuz - Schöneweide - Grünau - Zeuthen |
S9 | Flughafen Schönefeld - Schöneweide - Ostkreuz - Pankow |
S25 | Henningsdorf - Berlin-Tegel - Gesundbrunnen - Friedrichstraße - Südkreuz - Lichterfelde - Teltow |
S41 | Berliner Stadtbahn |
S42 | Berliner Stadtbahn |
S45 | Flughafen Schönefeld - Schöneweide - Südkreuz - Bundesplatz |
S46 | Königs Wusterhausen - Berlin-Grünau - Schöneweide - Neukölln - Südkreuz - Westkreuz - Westend |
S47 | Berlin-Spindlersfeld - Schöneweide - Neukölln - Hermannstraße |
S75 | Berlin-Westkreuz - Zoologischer Garten - Alexanderplatz - Ostkreuz - Lichtenberg - Wartenberg |
S85 | Berlin-Grünau - Schöneweide - Ostkreuz - Waidmannslust |
S-Bahn Mitteldeutschland
Lijn | Route | Vervoerder |
---|---|---|
S4 | Hoyerswerda - Ruhland - Elsterwerda - Falkenberg (Elster) - Beilrode - Torgau - Eilenburg - Leipzig - Markkleeberg - Böhlen - Neukirchen - Geithain | DB Regio |