|concessie=Buitenland
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=2-4x2x/uur|frequentie_dal=2x1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
}}
'''Lijn 682''' rijdt van Mechelen via Zemst, Weerde, Elewijt, Perk, Melsbroek en Machelen naar Zaventem.
Slechts in de spitsrichting rijden de ritten van/naar station Zaventem. Alle overige ritten eindigen bij de Luchthaven.
== Route ==
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rsT0.svg|35px]] | [[Zaventem|Zaventem, Station]]}}
}}
== Geschiedenis ==
Wegens algemene bezuinigingen bij [[De Lijn]] werd met ingang van '''16 april 2012''' de frequentie verlaagd naar 2x/uur in de spitsuren en 1x/uur op alle overige momenten.