1.641 bytes toegevoegd,
1 feb 2012 10:44 {{BLijnInfo
|land=België
|lijnnr=571
|vervoerder=[[De Lijn]]
|concessie=Buitenland
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=1-2x/dag
|frequentie_dal=1x/dag (woensdag)
}}
'''Lijn 571''' rijdt van Halle via Sint-Pieters-Leeuw, Anderlecht en Dilbeek naar Groot-Bijgaarden.
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_0sTr.svg|35px]] | [[Halle|Halle, Station]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Halle, Park}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Halle, Ninoofse Poort}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Halle, Steenweg naar Alsemberg}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Brukom, Europalaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Sint-Pieters-Leeuw, Oud Station}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Sint-Pieters-Leeuw, Gemeentehuis}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Sint-Pieters-Leeuw, Dikke Linde}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Sint-Pieters-Leeuw, Zuun}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Sint-Pieters-Leeuw, Negenmanneke}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Anderlecht, Sint-Niklaas}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsMr.svg|35px]] | [[Veeweide|Anderlecht, Veeweide (Metro)]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Anderlecht, De Lindeplein}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Anderlecht, Westland Shopping}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Dilbeek, Regina Caeli}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Groot-Bijgaarden, Kartonfabriek}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Groot-Bijgaarden, Kapel}}
}}