Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Overleg gebruiker:Umbusko

316 bytes toegevoegd, 28 januari
Buslijnen TEC + omleidingen
Hoi Umbusko, het ging er op het forum al even over maar er kwam een ander onderwerp overheen ;) Heb jij de komende periode ergens tijd om de buslijnen van de TEC regio Luik na te lopen? Volgens mij is er veel verouderd en kloppen ook de huidige omleidingen niet altijd meer. Bij lijn 31 heb ik laatst al een omleiding aangepast (was er zelf geweest), maar ik weet niet wat daarvan nu nog meer niet klopt. Kijk maar wanneer je tijd hebt, het hoeft niet morgen af of zo, maar ik hoor het wel. Je mag het eventueel (met Suus?) ook combineren met het nieuwe lijnnet vanaf januari zodat de focus eerst op de dienstregelingwissel in Nederland ligt per december. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 18 okt 2024 13:38 (CEST)
:Hoi Milco, ja, ik ga er zsm mee aan de slag! [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 18 okt 2024 14:34 (CEST)
::Hoi, ik wil je niet dwingen maar heb je zicht op wanneer dit aangepakt gaat worden? Uiteraard Nederland eerst, maar ik heb het idee dat er meer niet dan wel klopt rondom Luik, maar ik kan mij uiteraard vergissen. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 28 jan 2025 19:30 (CET)
== Onderaannemers ==
69.173
bewerkingen

Navigatiemenu