Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Overleg gebruiker:Etienne

3.350 bytes toegevoegd, 4 april
geen bewerkingssamenvatting
:Het routeboekje moet in elk geval eentje zijn van vòòr 24 augustus 1992, omdat de oude routes in Voorburg (via 't Loo) nog in het boekje staan. Maar omdat er ook Schiphollijnen instaan, is mijn vermoeden dat dit boekje uit de dienstregeling 1990/1991 komt. [[Gebruiker:Etienne|Etienne]] ([[Overleg gebruiker:Etienne|overleg]]) 11 jan 2025 22:30 (CET)
::Ik vind zo gauw geen wijzigingen tijdens de dienstregeling 1990/91, maar wel in mei en juni 1991 2 nieuw ingestelde lijnen in Wassenaar: 67 en 68. Als die er bij jou niet instaan, klopt je vermoeden. [[Gebruiker:David|David]] ([[Overleg gebruiker:David|overleg]]) 15 jan 2025 09:22 (CET)
 
:Die genoemde lijnen staan er NIET in; dus dan weten we inderdaad de dienstregeling. Ik heb dat met potlood ook op het boekje geschreven. [[Gebruiker:Etienne|Etienne]] ([[Overleg gebruiker:Etienne|overleg]]) 15 jan 2025 21:08 (CET)
 
== Wijzigingen GD per 19 januari ==
Hoi Etienne, per zondag zijn er enkele wijzigingen in GD, zie https://www.qbuzz.nl/gd/actueel/laatste-nieuws/Z4ZhLxEAAB0AO7hN/kleine-wijzigingen-dienstregeling-vanaf-19-januari. Zou jij deze wellicht binnenkort willen verwerken? Lijn 209 had ik al verwerkt, dus die hoef je niet meer te doen. Alvast bedankt! [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 15 jan 2025 15:42 (CET)
 
== Borrelbussen Maastricht ==
 
Hoi Etienne, ik vraag me af of het voor lijn 152 en 156 wel zinvol is om het eindpunt ''Mosae Forum/Centrum'' op te nemen. Ik geloof dat ik dat voor i.i.g. de 156 ook vorig jaar al in OVInfo heb zien staan en ik heb dat toen niet opgenomen, want ik vermoed dat dat helemaal niet gereden wordt (of als leeg mat). Je kunt immers alleen instappen bij de beginhalte ''Boschstraat/Maagdendries'', en niemand gaat daarvandaan de hele stad doorcrossen om weer terug in het centrum uit te komen. Ik zou voorstellen om dit eruit te halen. [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 12 feb 2025 23:38 (CET)
 
== Lijnen 43a en 43b ==
Hoi Etienne, gisteren heb je beide pagina’s aangemaakt. Ik zie dat beide lijnen grotendeels dezelfde route rijden. Is het wellicht een idee een van de twee routes om te draaien zodat de pagina’s beide in dezelfde richting lopen? Het is maar een idee, kijk maar wat je ermee doet! [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 14 feb 2025 07:45 (CET)
 
== PB ==
 
Hoi Etienne, heb je mijn PB al gelezen? [[Gebruiker:David|David]] ([[Overleg gebruiker:David|overleg]]) 16 feb 2025 09:21 (CET)
:En de twee die ik daarna gestuurd heb? [[Gebruiker:David|David]] ([[Overleg gebruiker:David|overleg]]) 21 feb 2025 09:45 (CET)
 
== Wikibotje ==
 
Hoi Etienne, Rustig aan... Het wikibotje is nog bezig met de doorverwijzingen aanpassen. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 16 mrt 2025 19:52 (CET)
 
== Drgl GD ==
Hoi Etienne, per 7 april wijzigen er enkele zaken, vooral verschuiven van ritten of lijnen die extra ritten krijgen. Ben jij een dezer dagen in de gelegenheid dit aan te passen op de wiki? Mocht je geen tijd hebben hoor ik het ook graag. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 3 apr 2025 10:02 (CEST)
:O.a. bij lijn 9 zie ik vanaf komende maandag wel meerdere ritten in de ochtendspits die er tot nu nog niet reden. Mogelijk geldt dit ook bij andere lijnen zoals lijn 2. Zou jij dit willen verwerken wellicht? [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 4 apr 2025 15:16 (CEST)
 
:Dat zal pas zondagavond worden als je tot dan kunt wachten. :-) [[Gebruiker:Etienne|Etienne]] ([[Overleg gebruiker:Etienne|overleg]]) 4 apr 2025 22:08 (CEST)
ap_users
90.098
bewerkingen

Navigatiemenu