18.913
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Lijn 704 e.a.
Hoi,
De betekenis van die lussen is nogal simpel: lijn 704 rijdt in de nieuwe uitvoering twee keer een lusje in één richting waarbij de haltes Molenlaan en Brandweerkazerne beide twee keer bediend worden. Ik zie niet in wat daar onduidelijk aan zou zijn, het is precies dezelfde oplossing die we elders op de wiki gebruiken om haltes niet dubbel in de routestrip te hebben staan.
Lijn 74 heb ik nu aangepast, de veerdienst niet want die geven zelf aan dat ze naar Gelkenes varen. Het is Qbuzz waarbij haltes op willekeurige momenten van plaats veranderen terwijl de paal nog altijd op exact dezelfde plek staat. Dat heb ik nu maar een keer gelijk getrokken, hoewel de plaatsnamen wel wat vreemd zijn(halte Industrieterrein op de 90 ligt meer richting Groot-Ammers, maar staat in de dienstregeling als Nieuwpoort).
Sowieso ga ik alle lijnen nog een tweede keer nalopen in DMG want ik kwam er op een zeker moment achter dat in de online dienstregelingsmodule willekeurige ritten blijken te ontbreken bij de streekBuzz, snelBuzz en R-net, dus was vanaf dat moment omgeschakeld naar lijnfolders vergelijken maar bij wat daarvoor zat nog niet.--[[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]]) 7 dec 2024 23:57 (CET)