Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 29 Zwolle Station - Coevorden Station

30 bytes verwijderd, 28 sep 2024 21:02
k
Robot: automatisch tekst vervangen (-[[Arriva Nederland|Arriva Nederland +[[Arriva Nederland|Arriva, -Arriva Nederland Dienstregeling +Arriva Dienstregeling)
|lijnnr=29
|route=Zwolle - Ruitenveen - Nieuwleusen - Balkbrug - Dedemsvaart - Lutten - Slagharen (- De Krim - Coevorden)
|vervoerder=[[DVM|DVM (''... - 1991'')]],<br>[[DVM/NWH|DVM/NWH (''1992 - 1995'')]],<br>[[VEONN|VEONN (''1996 - 1998'')]],<br>[[Arriva Nederland|Arriva Nederland (''1998 - 2005'')]],<br>[[Connexxion|Connexxion (''2005 - 2009'')]],<br>[[Syntus|Syntus (''2009 - 2020'')]]
|concessie=Noordoost-Overijssel, Zuidwest-Drenthe en Zwolle
|concessie2=Midden Overijssel
In de [[DVM/NWH Dienstregeling 1991/1992|dienstregeling 1991/1992]] en in de [[VEONN Dienstregeling Zuidwest-Drenthe/NOP 1996/1997|dienstregeling 1996/1997]] werd van maandag t/m vrijdag overdag een basishalfuursdienst gereden, in de daluren en tijdens de schoolvakanties reed de helft van de ritten slechts tot Dedemsvaart. In de ochtendspits reden twee ritten in Coevorden een afwijkende route via de scholen (één non-stoprit uit Dedemsvaart. Op zaterdagochtend en zondag de gehele dag werd 1x/uur naar Dedemsvaart gereden en 1x per 2 uur naar Zwolle, op zaterdagmiddag werd wel 1x/uur het hele traject gereden.
In de [[Arriva Nederland Dienstregeling Zuid 1999/2000]] werd op maandag t/m vrijdag overdag een basishalfuurdienst gereden, in de daluren reed de helft van het aantal ritten tot Dedemsvaart. Op zaterdag werd 1x/uur het hele traject en op zondag 1x per 2 uur (wel 1x/uur tot Dedemsvaart).
Vanaf [[Arriva Nederland Dienstregeling Zuid 2001/2002|1 juli 2001]] gingen de ritten in de ochtendspits richting Dedemsvaart en de ritten in de middagspits richting Zwolle niet meer 'over' de Oosterenk rijden, maar erlangs via de Ceintuurbaan. Reizigers voor de bushaltes op de Oosterenk moesten dan gebruik maken van de bushaltes op de Ceintuurbaan. In omgekeerde richting bleef de bus dan wel via de Oosterenk rijden.
Op [[Dienstregeling concessie Noordoost-Overijssel, Zuidwest-Drenthe en Zwolle 2005|4 september 2005]] ging de eerste concessie in Noordoost-Overijssel en Zuidwest-Drenthe van start, die na de aanbesteding was gewonnen door [[Connexxion]] en hierbij werd, met name in Drenthe, de dienstregeling flink aangepast en verbeterd.<br>Hierbij werd de frequentie van maandag t/m vrijdag overdag tussen Zwolle en Dedemsvaart verhoogd naar een kwartierdienst en daarnaast ging deze lijn tussen Lutten en Coevorden in de spitsuren het hele jaar door elk half uur rijden. In de avonduren en het weekeinde bleef de dienstregeling ongewijzigd.
92.244
bewerkingen

Navigatiemenu