6.371 bytes toegevoegd,
6 mei 2009 19:58 {{LijnInfo
|lijnnr=674
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Zuidwest Drenthe/Overijssel Noordoost
|materieel=
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=3 ritten
|frequentie_dal= -
|frequentie_zaterdag= -
|frequentie_zondag= -
|frequentie_avond= -
}}
'''Lijn 674''' rijdt van Kampen, via Hasselt naar Lichtmis. In Lichtmis splitst de route zich in een tak naar Staphorst (via Rouveen) en een tak naar Hoogeveen (via Nieuwleusen, Balkbrug, Den Oosterhuis, Linde, Zuidwolde en Ter Arlo).
== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]] | Kampen, GSG Pieter Zandt }}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselt, Scheepswerf}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselt, Sportvelden}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselt, Kerspel}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselt, De Baak}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselt, Ter Wee}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselterpand, Hasselterpand}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hasselterpand, Matenweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Lichtmis, Bussstation}}
}}
=== Route richting Staphorst (vanaf Lichtmis) ===
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Stadsweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Oude Rijksweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Hervormde Kerk}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Oude Rijksweg 415}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Oude Gereformeerde Kerk}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Conradsweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Schoolwijksweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Rouveen, Dekkersweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Vlakkenweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Geerligsland}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Jan Arendsland}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Snelweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Achthoevenweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Hoogeweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Bergerslag}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Staphorst, Gemeentehuis}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Staphorst, Redder}}
}}
=== Route richting Hoogeveen (vanaf Lichtmis) ===
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, Dedemsvaartweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, Leidijk}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, Rollecater Brug}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, B.H. Spijkerweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, Parklaan}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, Den Hulst}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, Oosterhulst}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nieuwleusen, De Vlijt}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Nieuweweg (Sluis 4)}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Zelhorstweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, D' Olde Heerd}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Zwolseweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Centrum}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Ter Haarweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Boerderij Ten Kaat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Balkbrug, Ten Oosterhuis}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Den Oosterhuis, Nieuwe Dijk}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Den Oosterhuis, De Steenen Pijp}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Den Oosterhuis, Noldenweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Linde, Ommerweg / Hooiweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Linde, Ommerweg / Linderweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Linde, Ommerweg / Bazuinerweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Linde, Ommerweg 37}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Linde, Boerderij Ekelenhoeve}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Slagendijk}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Oude School}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Burgerzinstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, De Vennen / Oosterweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Dissel}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, De Marsen}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Tonckenshuis}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Busstation}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Hoofdstraat 2}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Stuw}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Zuidwolde, Hoogeveenseweg 9}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Ter Arlo, Spiekampenweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Ter Arlo, Hoogeveenseweg 6}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Erflanden}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Nieuwe Brug / Sluis}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Kerkboerderij}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Kinholtsweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Van Leeuwenhoekstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Grittenborgh}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Ziekenhuis}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Griendtsveenweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Marisstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Willemskade}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoogeveen, Brinkstraat / Centrum}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsT0.svg|35px]] | [[Hoogeveen|Hoogeveen, Station NS]]}}
}}