60.165
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 13''' rijdt van station [[Amsterdam Centraal]] via de Dam, de Westermarkt, het Mercatorplein en de Jan van Galenstraat naar Geuzenveld.
=== Dienstregeling ===
{{RouteRijPlaats | {{Rimg|rsMr}} | Amsterdam|Amsterdam Jan van Galenstraat|Amsterdam, Jan van Galenstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Burgemeester Rendorpstraat}}
{{RouteRij | {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Amsterdam, Slotermeerlaan}}{{RouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Amsterdam, Burgemeester Roëllstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rs0}} | Amsterdam, Sloterpark}}{{RouteRij | {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Burgemeester van Leeuwenlaan}}{{RouteRij | {{Rimg|rXrrsr}} | Amsterdam, Doctor Hendrikus Colijnstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rX0rs0}} | Amsterdam, Lambertus Zijlplein}}
}}