}}
'''Lijn 2''' rijdt van Deventer Station via Keizerslanden en Borgele naar Platvoet.
=== Dienstregeling ===*Doordeweeks overdag wordt standaard 1x/uur een lusroute door Borgele gereden. De halte Platvoet wordt dan niet bediend.*In de ochtendspits rijdt één extra rit van de halte Thomas Wildey naar het Station.*Tussen de haltes Station en Het Vlier wordt van maandag tot en met vrijdag overdag een verdubbelde frequentie geboden in combinatie met [[Lijn 161 Deventer Station - Zwolle Station|lijn 161]].{{TariefInfo|concessie=Midden OverijsselIJssel-Vecht|nottypekaart1=buurtbus}}
== Route ==