Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn N47 Amsterdam Centraal Station - Uithoorn Busstation
Geen verandering in de grootte
,
16 aug 2019 20:45
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zondag=2x/uur
}}
'''Lijn N47''' rijdt van Amsterdam Centraal via
het Museumplein
de Elandsgracht
, het Haarlemmermeerstation en Amstelveen Busstation naar Uithoorn Busstation.
=== Dienstregeling ===
Tlp
ap_users
12.575
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie