}}
'''Lijn 10''' rijdt van Alkmaar via Oudorp naar Sint Pancras.
{{TariefInfo|concessie=Noord-Holland Noord|nottypekaart1=Texelhopper|nottypekaart2=nachtbus|nottypekaart3=Den Helder|nottypekaart4=streekbus ver|nottypekaart5=buurtbus}}
== Route ==
{{RouteTop|