Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 10 Alkmaar Station - Sint Pancras Kerkplein
101 bytes toegevoegd
,
4 feb 2019 22:25
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 10''' rijdt van Alkmaar via Oudorp naar Sint Pancras.
{{TariefInfo|concessie=Noord-Holland Noord
|nottypekaart1=Texelhopper|nottypekaart2=nachtbus|nottypekaart3=Den Helder|nottypekaart4=streekbus ver
}}
== Route ==
{{RouteTop|
Tlp
ap_users
12.575
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie