|vervoerder=[[Qbuzz]]
|concessie=GD
|lijnsoort=streekbusStreekbus|materieel=[[Mercedes-Benz CitaroLE]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur (''[[lijntaxiLijnBelBus]]'')|frequentie_zondag=1x/3 uur (''[[lijntaxiLijnBelBus]]'')|frequentie_avond=1 rit 1x/uur (''[[lijntaxiLijnBelBus]]'')
}}
'''Lijn 45''' rijdt van Delfzijl via Appingedam, Holwierde, Bierum, Spijk, Losdorp, Godlinze, 't Zandt en Zeerijp naar Loppersum.
's Avonds Op zaterdag en in het weekend zondag rijdt lijn 45 eenmaal per 3 uur als vaste lijndienst, de rest van de ritten is een [[LijnBelBus]]. In de avonduren is '''lijn 45''' altijd een [[lijntaxiLijnBelBus]].
== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sTr.svg|35px]] | [[Delfzijl|Delfzijl, BusstationStation]]}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delfzijl, Jachtlaan}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delfzijl, Ziekenhuis Delfzicht}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Spijk, Nesweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Spijk, Hoofdweg Zuid}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | LosdorpSpijk, Fraylemaborg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Losdorp, Westendorpweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Godlinze, Provincialeweg}}