60.311
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling
*Van aanvang dienst tot 11:00 wordt eerst via de Ruychaverstraat gereden, van 11:00 uur tot einde dienst wordt eerst via de Verspronckweg gereden.
*In de ochtendspits wordt tot 9x/uur gereden, waarbij drie ritten tot het Adriaan Stoopplein rijden.
{{TariefInfo|concessie=Haarlem-IJmond}}
== Route ==