Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 320 Hilversum Station - Amsterdam Amstelstation

123 bytes verwijderd, 18 nov 2017 15:54
geen bewerkingssamenvatting
{{nieuwedrgl1}}
{{LijnInfo
|type=snelbus
*Tijdens de ochtendspits rijden diverse ritten naar Amsterdam vanaf Blaricum Carpoolplaats.
*Tijdens de ochtendspits rijden diverse ritten naar Hilversum vanaf Huizen (Karel Doormanlaan of Busstation).
*Tijdens de ochtendspits tussen 8:30 en 9:15 uur rijden drie vier toegevoegde ritten van Hilversum Station naar het Arenapark.
*Tijdens de middagspits wordt 8x/uur van Hilversum naar de Karel Doormanlaan in Huizen gereden. Vier keer per uur rijdt dan een rit verder naar Amsterdam.
*Tijdens de middagspits wordt 6x/uur van Amsterdam naar Hilversum gereden.
*Tijdens de zaterdagochtend en zondagavond rijdt de helft van het aantal ritten niet tussen Huizen en Amsterdam.
*De bussen op deze lijn hebben ruime zitplaatsen en voldeden bij ingebruikname aan de T100-norm. Daarom mochten de bussen in eerste instantie op de snelweg 100 km/uur rijden. In januari 2014 werd dit beperkt tot 90 km/uur en in december 2014 is werd dit zelfs teruggebracht naar 80 km/uur. Daarbij verviel het verbod op staande passagiers en verviel de gordelplicht.
*Een gedeelte van de ritten op deze lijn wordt uitgevoerd door [[Pouw Vervoer]]. Deze vervoerder stelt hiervoor zeven Citea's beschikbaar. Deze bussen zijn ook in de rood/grijze kleur uitgevoerd en hebben logo's van Connexxion en Pouw Vervoer. De overige bussen op deze lijn zijn wel van [[Connexxion]] en worden dan ook door Connexxion zelf gereden, eveneens met Citea's.
*Ondanks dat deze lijn deel uitmaakt van het [[Randstadnet]], wordt op een deel van de route in Huizen bij iedere halte gestopt.
*In Hilversum rijdt lijn 320 stadinwaarts via de snelwegafrit, maar staduitwaarts via een busoprit aan de Soestdijkerstraatweg.
== Route ==
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Huizen, Karel Doormanlaan}}
{{RouteRijPlaats | {{Rimg|rsBr}} | Blaricum|Blaricum Tergooi Ziekenhuis|Blaricum, Ziekenhuis Tergooi}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Naarden, Gooimeer P en +R}}
{{RouteRijPlaats | {{Rimg|rsBr}}| Muiden|Muiden P+R terrein|Muiden, P+R terrein}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Muiden, Maxisweg}}
69.317
bewerkingen

Navigatiemenu