60.568
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=HB (45)
|lijncat=abc
|route=Beverwijk - Assendelft - Krommenie - Wormerveer - Wormer
|vervoerder=[[NACO]]
|regio=Zaanstreek en Waterland
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | [[Beverwijk|Beverwijk|Beverwijk, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Beverwijk, Wijkermeerweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Assendelft, Wijkermeerpolder}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Assendelft, O.L. School}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Assendelft, Zaandammerpad}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Assendelft, R.K. Rhooms Katholieke Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Assendelft, Noorderschool}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Assendelft, Noord}}
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | [[Krommenie|Krommenie-Assendelft|Krommenie, Station]]}}{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | [[Wormerveer|Wormerveer|Wormerveer, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wormer, West}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wormer, middenMidden}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Wormer, Raadhuis}}
}}