Lijn HB Beverwijk Station - Wormer Raadhuis
Voormalige buslijn HB (45) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio's | Zaanstreek en Waterland, Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn HB reed van Beverwijk via Assendelft, Krommenie en Wormerveer naar Wormer.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Beverwijk, Station | ||
Beverwijk, Wijkermeerweg | ||
Assendelft, Wijkermeerpolder | ||
Assendelft, Zuid | ||
Assendelft, O.L. School | ||
Assendelft, Zaandammerpad | ||
Assendelft, Rhooms Katholieke Kerk | ||
Assendelft, Noorderschool | ||
Assendelft, Noord | ||
Krommenie, Station | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormer, West | ||
Wormer, Midden | ||
Wormer, Raadhuis |