60.257
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling
=== Dienstregeling ===
*Deze lijn rijdt de sneldienstroute van [[Lijn 436 Rotterdam Zuidplein - Ouddorp Bernhardweg|lijn 436]].
*Alle De eerste twee ritten op één na vanaf Rotterdam rijden de volledige route naar Dirksland. Eén rit rijdt tot de halte Middelharnis , Gemeentehuis.
== Route ==
{{RouteTop|