}}
'''Lijn 73''' rijdt van Roermond via Horn, Beegden, Heel, Panheel, Wessem, Thorn, Hunsel, Ell en Swartbroek naar Weert.
=== Dienstregeling ===
*Doordeweeks overdag buiten de vakanties wordt 1x/uur gereden tussen Venlo en Belfeld en 1x/uur de gehele route.
*In de avonduren wordt als belbus gereden tussen Belfeld Leijgraaf en Beesel en als vaste lijndienst tussen Venlo en Belfeld Markt en tussen Swalmen en Roermond.
== Route ==