60.189
bewerkingen
Wijzigingen
In de ochtendspits rijden twee ritten van Arendonk naar Mol, waarvan één rit via de Brandkuil rijdt. Op woensdagmiddag rijdt één rit van Arendonk College naar Retie en één rit van Mol naar Arendonk, via het College. Op overige dagen rijdt ook één rit van Mol naar Arendonk, maar dan niet via het College.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dessel, Goormansdijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dessel, Kromme Elleboogstraat}}
{{RouteRij| {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Dessel, Markt}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Dessel, Koolvenstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Dessel, Kuilstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Retie, Werbeek}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsTHr}} | Dessel, Berkestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsTHr}} | Dessel, Sportcentrum}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsTHr}} | Dessel, Delstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsTHr}} | Retie, Brasel}}{{RouteRij| {{BRimg|rarrrsr}} | Retie, Nieuwstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|0sr}} | Retie, Markt}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Retie, Hovenstraat}}