1.328 bytes toegevoegd,
15 feb 2016 15:45 {{VLijnInfo
|lijnnr=21
|vervoerder=[[EDS]]
|lijnsoort=Streekbus
|periode=22 mei 1955 t/m ...
|frequentie_spits=1x/dag
|frequentie_dal=1x/2 uur
|frequentie_avond=2x/dag
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
}}
'''Lijn 21''' reed van Assen via Anrijp, Rolde, (Ekehaar, Amen,) Grollo, Schoonloo, Schoonoord, Noordsleen, Zuidsleen en Erm naar Emmen. Er werd om en om gereden via Rolde of Amen Ekehaar. Maar gedurende de wegstremming Rolde - Grollo, werden alle ritten gereden via Amen - Ekehaar.
== Route ==
{{RouteTop| ''<small>Niet alle haltes worden vermeld.</small>''
{{RouteRij| {{BRimg|0Tar}} | [[Assen|Assen, Autobusstation NS]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Anrijp, Anreep}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Rolde, Kerkbrink}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Ekehaar, Ekehaar}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Amen, Amen}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Grollo, N.H. Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Schoonloo, Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Schoonoord, Weg naar Ees}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Schoonoord, Café Trip}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Noordsleen, Dorpstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zuidsleen, Brink}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Erm, Dalerstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Emmen, Noordbarge}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsB0}} | [[Emmen|Emmen, EDS]]}}
}}