60.501
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond=1x/uur (tot 20.30)
}}
'''Lijn 1''' rijdt van Erpe via het Stedelijk Ziekenhuis, via station [[Aalst]], het Centrum en het Stedelijk Zwembad naar de Oude Abdijstraat.
=== Dienstregeling ===