60.501
bewerkingen
Wijzigingen
Pfff nou ik hoop dat ie nu klopt...
|land=België
|dienstregeling=2016
|route='''Aalst:''' Ziekenhuis (- Erpestraat →) Ziekenhuis - Station - Houtmarkt - Oude Abdij
|lijnnr=1
|vervoerder=[[De Lijn]]
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} | Aalst, Stedelijk Ziekenhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsrrhrr}} | Aalst, Terlindendreef}}{{RouteRij| {{Rimg|rsrrhrr}} | Aalst, Kreupelveldstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsrrhrr}} | Aalst, Sint-Apoloniastraat}}{{RouteRij| {{BRimgRimg|rrarrhrr}} | Aalst, Oude Gentbaan}}{{RouteRij| {{BRimg|rlear}} | }}{{RouteRij| {{Rimg|rsrrhrr}}{{Rimg|rs0}} | Aalst, Erpestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Aalst, Sint-Apoloniastraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Aalst, Kreupelveldstraat}}